Hex skupina vinobranie

Skupina Hex, sprava Yxo, Fefe, Ďuďo a Tybyke.

Na račianskom vinobraní (13.-15. septembra) vystúpi po troch rokoch opäť aj obľúbená bratislavská skupina Hex, ktorej letný hit Keď sme sami ovláda už dlhší čas slovenské hitparády.

Hex na vinobraní v Rači 2011

Hex na vinobraní v Rači 2011

Hex zahral na vinobraní naposledy na jeseň 2011 a predviedol skvelú šou, pri ktorej si návštevníci spievali takmer všetky notoricky známe pesničky (Maťo a Lindy, Vianočný Karol, Nikdy nebolo lepšie, Snežný pluh…) spolu so spevákom Ďuďom či basgitaristom Yxom.

Vinobranie 2014 sa teda môže opäť tešiť na Hex – a Hex sa teší na Raču! Položili sme mu v tejto súvislosti aj otázku počas on-line rozhovoru pre portál čas.sk (celý rozhovor tu).

Rača sa už teší na HEX na vinobraní! Mohli by ste chodiť aj každý rok :-) Vieš o tom, že bude areál s amfiteátrom v Knižkovej doline po štyroch rokoch od požiaru konečne zrekonštruovaný?

Yxo: “Veľmi sa do Rače tešíme. Náš posledný koncert tam bol geniálny, ľudia sa perfektne bavili. O rekonštrukcii amfiteátru som čítal v nejakých bratislavských novinách, tak som zvedavý, že ako to bude na mieste vyzerať. Som rád, že sa postupne začínajú na Slovensku rekonštruovať takéto kultúrne outdoorové stánky, pretože si myslím, že čím kultúrnejšie prostredie, tým lepšia atmosféra, viď hokejový štadión v Bratislave.

Viac čítajte aj tu: Dve dobré správy o rekonštrukcii areálu s amfiteátrom v Knižkovej doline

Foto: Hex. Video: Tomas Zeryk.

Vystúpenie Hex na vinobraní v roku 2011: