Na čerpacej stanici pohonných hmôt na Hečkovej ulici v Rači sa motoristi všimli výraznú zmenu a určité obmedzenia vo fungovaní prevádzky. Pôvodný obchodný priestor s pokladňami je uzatvorený a prebiehajú v ňom stavebné práce.

Rekonštrukcia čerpacej stanice OMV sa začala pred pár dňami

Klientov obsluhuje personál z pristaveného kontajnerového zariadenia, v ktorom sú umiestnené pokladne ako aj ponuka základného tovaru.

Čerpacia stanica OMV na Hečkovej pracuje v obmedzenom režime, benzín aj naftu v pohode nakúpite a zaplatíte v kontajnerovom zariadení.

Ak ste boli zvyknutí chodiť na OMV na malé nákupy občerstvenia, autokozmetiku či posedieť si na kávu, budete musieť tieto služby a ponuku na určitý čas oželieť.

Prevádzka aj v obmedzenom režime ponúka kompletnú ponuku pohonných hmôt a pri zachovaní otváracích hodín (viac tu).

Ako sme sa dozvedeli, po rekonštrukcii v duchu nového konceptu čerpačiek OMV, bude  priestor kompletne zmenený.

Dokončenie prác je naplánované ešte pred Vianocami, okolo 22. decembra 2018.

Novinky na OMV

Úprava priestorov pravdepodobne súvisí okrem estetického hľadiska aj s rozširovaním doplnkových služieb. Na OMV si už môžete zakúpiť lístky zo siete Ticketportal, dobiť telefón či využiť bezplatnú wi-fi.

Novinkou je, že na vybraných staniciach si môžete nechať doručiť balík od kuriéra, ak sa s týmto neviete dohodnúť na termíne prevzatia.

Spoločnosť OMV vstúpila na slovenský trh v roku 1991. OMV Slovensko sídli v Bratislave a s 90 čerpacími stanicami má na Slovensku 16 % podiel na trhu.

Čerpacie stanice OMV sú multifunkčnými centrami služieb – čerpacími stanicami pre ľudí i vozidlá.

Račaweb, foto autor