Nádherné svadobné fotografie sme našli na stránke svadobnemomenty.sk. Zachytávajú mladomanželov Dajanu a Borisa na rôznych miestach, ktorú sú obyvateľom našej obce notoricky známe…

Svadobný fotograf Martin Cako takto podrobne opísal, ako prebiehalo fotenie:

Svadobné fotografie Dajany a Borisa. Vinohrady. Autor: Martin Cako, svadobnemomenty.sk.

Svadobné fotografie Dajany a Borisa. Vinohrady. Autor: Martin Cako, svadobnemomenty.sk.

Súčasný trend vo svadobnom fotografovaní – “v piatok fotenie, v sobotu svadba” – má čoraz viac fanúšikov. Ja tento trend hodnotím pozitívne z viacerých dôvodov. Najväčším benefitom je získaný čas, môžeme fotografovať na viacerých zaujímavých miestach v rôznych fázach dňa a v prípade dobrého počasia stihnúť aj “zlatú hodinku” pri západe slnka. Fotografovanie prebieha bez stresov a v dobrej nálade.

Pohodičku, ktorú sme prežívali pri piatkovom fotografovaní Dajany a Borisa je vidieť a cítiť aj z ich svadobných fotografií. Stihli sme obehnúť množstvo miest vrátane fotografickej klasiky – bratislavské Staré Mesto, po ktorom sme sa s Dajanou a Borisom presunuli do vinohradov nad Račou, kde vznikli veľmi pekné a farebne zaujímavé zábery.

Ešte stále sme však neboli unavení, svadobný pár sršal energiou a tak sme realizovali ešte jednu zastávku v múzeu starých lokomotív na Východnom.

Celé toto fotografovanie prebiehalo v piatok pred svadbou. V sobotu, vo svadobný deň sa konal obrad vo farskom katolíckom kostole a následná hostina v hoteli Barónka. Tancovalo sa až do samého rána!

Viac zaujímavých svadobných fotografií nájdete aj tu.

Fotogaléria: