Aj v 6. kole 3. futbalovej ligy hrali chlapci z FK Rača pre pokračujúcu rekonštrukciu trávnika na ihrisku súpera. Ale to im neprekážalo, aby predviedli taký malý futbalový tajfúnik, po ktorom sa bude Viničné ešte dlho spamätávať…

Prvú polhodinku to na žiadnu smršť odtrhnutých pitbulov nevyzeralo, ale úvodný zásah letnej posily Habaia odštartoval sympatické ofenzívne predstavenie. V 41. minúte si svoju sekundu slávy a zápis do štatistiky strelcov užil po vlastencovi domáci Miškov.

Kapitán dedinky medzi Sencom a Pezinkom Frič potom nezvládol svoje športové emócie a po druhej žltej sa pobral pod studenú vodu v sprche, aby cez zamrežované okienko sledoval, ako si postupne Račania Vizváry, Kadera, Žifčák a Duchoň vylepšujú strelecký účet.

Zverenci trénerov Karola Marka a Miroslava Filipka si ani v 7. kole nezahrajú doma, počas vinobrania cestujú 14. septembra do Rovinky.

6. kolo 3. ligy Bratislava:

TJ Slovan Viničné – FK Rača 0:6 (0:2)
Góly: 34. Habai, 41. Miškov (vlastný), 60. Vizváry, 66. Kadera, 71. Žifčák, 86. Duchoň. Červená karta: 60. Frič (Viničné, po 2. žltej).
Zostava FK Rača: Harag – Rojko, Ďuriš, Hencz, Vizváry, A. Ščibrány, Kozák, Habai (57. Kalina), Kadera (70. Duchoň), Sochanič, Žifčák (74. Čapla).

Foto: fotografky.com, tabuľka: futbalnet.sk

Tabuľka 3. ligy:

Radosť hráčov FK Rača. Foto: fotografky.com

Radosť hráčov FK Rača. Foto: fotografky.com

Tabuľka 3. futbalovej liby Bratislava po 6. kole

Tabuľka 3. futbalovej liby Bratislava po 6. kole