V Krasňanoch otvárajú novú značkovú predajňu. V priestoroch, kde dlhé roky sídlila pobočka Slovenskej sporiteľne, sa po skončení prenájmu a novej verejnej obchodnej súťaži usadí nový prevádzkovateľ. Ide o známu športovú značku, ktorá zaplní vzniknutú dieru na trhu.

V týchto dňoch už na Peknej ceste otvárajú známu predajňu bicyklov Green Bike, ktorá však poskytuje aj servis a iné služby.

Otvorenie 18. septembra

“Makáme ako draci, aby sme to do pondelka stihli a mohli pre vás otvoriť ďalšiu Green Bike predajňu,” napísali v piatok 15. septembra na svojej facebookovskej stránke. Od pondelka 18. septembra by tak mala byť spustená skúšobná prevádzka.

Nová predajňa sa nachádza v priestoroch, kde predtým bola pobočka Slovenskej sporiteľne.

Už niekoľko týždňov sa predajňa pripravovala na spustenie ostrej prevádzky, pri priestoroch parkovali dodávky, z ktorých postupne vykladali najskôr zariadenie a potom aj tovar. Ten tvoria bicykle rôznych svetových značiek ako aj príslušenstvo.

Predajňa Green Bike zaplní v Rači vzniknutú dieru na trhu, keďže len nedávno zrušil majiteľ dlhoročnú predajňu Karpaty Bike, ktorá sa tiež nachádzala na Peknej ceste (oproti Lidlu).

Fotogaléria:

Račaweb, foto: Green Bike