Vynikajúca poloha, dobrá občianska vybavenosť, blízkosť prírody a možnosti športovania či vychádzok do prírody robia z Rače unikátnu bratislavskú rezidentskú zónu, ktorú stále častejšie vyhľadávajú aj známe tváre!

Rača na rozdiel od mnohých ďalších mestských častí Bratislavy prežila posledné dva roky developerského ošiaľu bez väčšej ujmy, keď za posledných 8 rokov dostali územné rozhodnutie iba dva väčšie projekty.

Malé Krasňany (2014) sú v stave pred dokončením a v procese vyhodnocovania pripomienkovania je ešte Rínok Rača, ktorý predstavuje revitalizáciu brownfieldu – schátraného a nevyužitého areálu Vinárskych závodov.

Majk Spirit si vybral Malé Krasňany

Práve do spomenutých Malých Krasňan sa už sťahujú od jesene minulého roka prví obyvatelia. Jedným z tých, čo si kúpili nehnuteľnosť v tomto projekte, je podľa údajov dostupných v katastrálnom portáli aj spevák Majk Spirit.

Majk Spirit

Vlastníkom bytu na 4. podlaží sa stal v októbri 2017. Je otázne, či bude Majk Spirit v byte aj bývať, alebo ide len o formu dlhodobej investície. Doteraz si ako trvalé bydlisko uvádza Petržalku.

Ceny zodpovedajú kvalite

Ceny v projekte Malé Krasňany (viac tu) patria k tým vyšším v rámci okrajových obvodov Bratislavy, čomu zodpovedá ich ekologické riešenie, prostredie a tiež použité materiály či veľkorysosť exteriérov.

Aj vďaka týmto faktorom sa momentálne 2-izbový byt (49,37 + 3,99 m2) predáva za sumu od 132 000 eur a 4-izbový byt (115,65 byt + 57,29 loggia/terasa) za 349 750 eur.

V projekte sú už v predaji posledné tri budovy a je predpoklad, že sa rovnako ako prvé fázy vypredajú v expresne rýchlom čase. Medzi majiteľmi bytov už teraz možno nájsť okrem Majka Spirita aj viacero ďalších zaujímavých mien…

Fotogaléria: Malé Krasňany

Zdroj: Marián Mikula, Foto: Majk Spirit instagram, Malé Krasňany