Na sociálnych sieťach sa šíri prosba zúfalej rodiny. Hľadá sa matka 4 detí, naposledy ju videli v Krasňanoch. Pátra po nej už aj polícia, ale pomoc všímavých ľudí môže byť nenahraditeľná…

Žena na fotografiách je Helena Vikárová (38), trvale bytom Zaježová Pliešovce. Minulý týždeň bola na pravidelnej návšteve u kamaráta v Krasňanoch. V stredu 18. februára popoludní od neho odišla s tým, že ide k dávnej kamarátke do Petržalky. Požičala si aj spacák, naopak – mobil si zabudla u neho v byte. V tom čase mala oblečené červené manchestrové nohavice, zelenú bundu a so sebou oranžový batoh.

“Keďže sa nevrátila a ani spomínaná kamarátka o ničom nevedela, volali sme polícii,” povedal nám Helenin manžel, podľa ktorého sa našli v sobotu ukryté listy na rozlúčku…

“To, že rada chodila do Krasňanského lesa naznačuje kde by mohla byť. Žiadne iné informácie zatiaľ nemáme,” uvádza ďalej manžel, ktorý by hľadal najradšej osobne, ale nemá sa mu kto starať o 4 deti.

Prosí všímavých ľudí, ktorí si všimli niečo týkajúce sa Heleny, aby to oznámili polícií alebo priamo jemu (0917071516, keramika.vikar@gmail.com).

Fotografie stratenej Heleny:

Stratená Helena

Stratená Helena

Stratená Helena

Stratená Helena