Čierne nohavice, bunda rovnakej farby, čierne tenisky. Polícia zverejnila v rámci pátrania po páchateľovi detaily prepadnutia pobočky banky v Rači.

Na FB stránke polície SR sa objavila výzva, ktorou žiadajú vyšetrovatelia verejnosť o pomoc pri objasňovaní lúpežného prepadnutia z júna 2017. Cieľom výzvy je stotožnenie muža, ktorého zachytili bezpečnostné kamery.

Osoba mužského pohlavia strednej postavy v zdanlivom veku 30 rokov strednej postavy. Oblečené má čierne nohavice, čiernu bundu s kapucňou a čierne tenisky. Cez telo mal prevesenú tašku svetlej farby.

Neúspešné prepadnutie

“K lúpežnému prepadnutiu došlo dňa 29. 06. 2017 v čase krátko pred 16.15 hod. Podľa doterajších informácií doposiaľ neznámy páchateľ vošiel do pobočky banky na Detvianskej ulici v Mestskej časti Bratislava – Rača. Pod hrozbou použitia predmetu, ktorý pripomínal zbraň požadoval od zamestnankýň banky vydanie finančnej hotovosti,” uvádza polícia a pridala aj ďalšie podrobnosti zbabraného prepadnutia:

“Zamestnankyne mu však finančnú hotovosť nevydali, na čo neznámy páchateľ zareagoval odchodom na doposiaľ nezistené miesto. Pri lúpežnom prepadnutí nedošlo k zraneniu osôb a poškodenej spoločnosti nevznikla žiadna finančná škoda.”

Popis osôb: Osoba mužského pohlavia strednej postavy v zdanlivom veku 30 rokov strednej postavy. Oblečené má čierne nohavice, čiernu bundu s kapucňou a čierne tenisky. Cez telo mal prevesenú tašku svetlej farby.

K prepadnutiu pobočky ČSOB v Rači došlo v júni 2017.

Doposiaľ neznámy páchateľ vošiel do pobočky banky na Detvianskej ulici. Pod hrozbou použitia predmetu, ktorý pripomínal zbraň požadoval od zamestnankýň banky vydanie finančnej hotovosti.

Zdroj: Polícia Slovenskej republiky