Začína sa čas vytúžených dovoleniek, mnohí z nás precestujú v túžbe po nových zážitkoch kus sveta, aby sa opäť vrátili domov do Rače. Spravodaj Račan v spolupráci so spoločnosťou Villa Vino Rača pripravil pri tejto príležitosti pre všetkých, ktorí majú radi trochu recesie a zábavy akciu „Zober Raču do sveta!“.

O čo ide? Našim cieľom je vytvoriť galériu fotografií z vašich ciest po svete ale aj Slovensku, na ktorých zachytíte okrem miestneho prostredia aj niečo typické pre Raču.

Zober Raču do sveta!

Spravodaj Račan prináša letnú súťaž "Zober v lete Raču do sveta!"

Spravodaj Račan prináša letnú súťaž “Zober v lete Raču do sveta!”

Fľaša frankovky od našich vinárov, vlajka Rače (pokojne môže byť vytlačená z vašej farebnej tlačiarne), tričko či šiltovka z predajne suvenírov Media Rača alebo výtlačok nášho spravodaja Račan – improvizácii sa v tomto smere medze nekladú! Nič vám nenapadá? Inšpirovať sa a rovno si aj niečo objednať môžete na stránke www.mediaraca.sk.

Aké sú ceny?

Všetky fotografie zaradíme do spoločnej galérie na portáli www.racaweb.sk a prvých 10 príspevkov odmeníme vecnou cenou –fľašou vynikajúcej frankovky alebo pre súťažiacich do 18 rokov darčekom od Villa Vino Rača!

O víťazovi letnej zábavnej súťaže rozhodne hlasovanie v skupine Račania na Facebooku.

Špeciálnu cenu za fotografiu z najväčšej zemepisnej vzdialenosti sľúbil starosta Peter Pilinský, ale tá zatiaľ ostáva prekvapením.

Ako sa zapojiť?

Zapojíte sa tým, že do 31. augusta 2015 pošlete vašu dovolenkovú fotografiu so symbolom Rače a krátkym textom na adresu racanposta@gmail.com.

Už teraz sa tešíme sa na vaše pozdravy!

Zdroj: Račan, foto: archív Račan

Fotogaléria:

Zdroj: Račan, ilustračné foto: Marcel Rebro