V 4. kole 3. futbalovej ligy dosiahol najvýraznejšie víťazstvo na trávniku súpera zo všetkých tímov FK Rača. V Tomášove sa učia naspamäť najmä meno Jána Kaderu, aby ho radikálni fanúšikovia mohli ešte dlho preklínať – jeho tri presné zásahy v rozpätí necelej desaťminútovky totiž priviedli favorizovanú Raču k jednoznačnému víťazstvu.

Čo si budeme nahovárať – už bolo načase, aby sa posilnený káder prejavil výraznejšie, keďže v novej súťaži hrá so slabšími tímami ako vlani…

Zápasom v Tomášove zverenci trénera Karola Marka jasne ukázali, že sa nechcú motať v strede tabuľky, ale ich cieľom je jej špica.

Tréner za jasného stavu 3:0 resp. 4:0 prestriedal, aby sa čo najviac zverencov dostalo do hernej pohody. Domácim sa podarilo znížiť na 1:4 až desať minút ped koncom.

V 5. kole nastúpi FK Rača opäť na trávniku súpera v Ivanke pri Dunaji. Dôvodom série zápasov u súperov je inštalácia komplexného zavlažovacieho systému na ihrisku FK Rača, ktorá po rokoch zabezpečí pravidelnú závlahu a tým aj lepšiu kvalitu trávnika!

3. liga, Majstrovstvá regiónu Bratislava, 4. kolo:
ŠK Tomášov – FK Rača 1:4 (0:3)
Góly: 63. Baďura – 4. Habai, 43., 45., 52. Kadera. Rozhodoval: lauer. Divákov: 200.
Zostava FK Rača: Harag – Rojko, Ďuriš, Pálka, Habai, A. Ščibrány, Kadera, Kozák (56. Vavrík), Štefánek (46. Picores), Štelbaský, Žifčák (80. Vizváry).