Pre obyvateľov bratislavskej Rače pribudne v júni nová možnosť nakúpiť kvalitné potraviny od slovenských výrobcov a farmárov.

KRAJ

Nová, v poradí už jedenásta predajňa zo siete KRAJ, otvára svoje brány v zrekonštruovaných priestoroch v Krasňanoch na Peknej ceste 2/A.

Zákazníci v nej nájdu produkty s vysokou kvalitou za primeranú cenu, regionálne produkty, ale aj potraviny vhodné pre ľudí s potravinovou intoleranciou.

KRAJ ponúka kvalitné potraviny najmä od lokálnych výrobcov a farmárov. Podiel slovenských výrobkov na pultoch KRAJa dosahuje takmer 60 percent a neustále sa zvyšuje.

Sieť predajní KRAJ komunikuje slogan: Domov všetkých chutí

„Záleží nám na kvalite a pôvode potravín. Aj naša nová predajňa ponúka nielen Račanom široký sortiment od slovenských producentov, ktorý budeme navyše neustále rozširovať,“ hovorí generálny riaditeľ spoločnosti TERNO real estate Stanislav Čajka.

Nová predajňa na Peknej ceste 2/A je otvorená od 29. júna. Na jej pultoch zákazníci nájdu okrem iného aj jogurty Gader, Štálik či Nemšová, mäsové výrobky od Bognára a džemy Votabo.

Paradajky ponúkne slovenský producent Paradajkovo a lahodné orieškové krémy Slowlandia zasa nitriansky výrobca Organica.

Naposledy pribudla Dúbravka

Sieť potravín KRAJ naposledy otvárala svoju novú predajňu na území Bratislavy v Dúbravke. Na nej možno vidieť filozofiu konceptu týchto vynovených predajní.

Predajňa siete KRAJ v Dúbravke

Predajňa siete KRAJ v Dúbravke

Predajňa siete KRAJ v Dúbravke

KRAJ je jedna z najrýchlejšie rastúcich sietí potravín, ktorá si zakladá predovšetkým na spokojnosti svojich zákazníkov.  Ako prvý na Slovensku pre nich prinináša spojenie pohodlného nákupu za dobré ceny, kvalitnú ponuku od slovenských výrobcov a v neposlednom rade aj produkty pre spotrebiteľov s potravinovými intoleranciami a stravovacími obmedzeniami.

O obľúbenosti konceptu KRAJ svedčí aj prieskum spoločnosti KANTAR Slovakia z marca tohto roku, ktorý ukázal, že až 89 % zákazníkov hodnotí predajne ako vynikajúce, veľmi dobré alebo dobré. Potraviny KRAJ získali tiež prestížne ocenenie v súťaži Hermes Komunikátor roka za najlepší interiér predajného priestoru.

Komerčný text.

Zdroj: PR Clinic