MČ Bratislava- Rača Vás pozýva na premiéru divadelného predstavenia „KUMŠT“ v réžii Martina Mňahončáka. Divadelná hra preložená do 35 jazykov a ocenená niekoľkými svetovými cenami patrí bezpochyby medzi najúspešnejšie komédie súčasnej francúzskej dramatičky Yasminy Reza.

Škodoradosť najväčšia radosť? Kamaráti navždy alebo ako blízko je od priateľstva k nenávisti? Komédia plná humorných situácií ale aj dramatických zvratov dýcha atraktívnosťou aj vďaka skvelému hereckému obsadeniu Csongor Kassai, Martin Mňahončák a Gregor Hološka.

Divadelné predstavenie KUMŠT Mňahončák

Komédia KUMŠT režiséra Martina Mňahončáka (vpravo) plná humorných situácií ale aj dramatických zvratov dýcha atraktívnosťou aj vďaka hereckému obsadeniu – zľava Gregor Hološka, Csongor Kassai, Martin Mňahončák.

“Keď hovorím podľa mňa, myslím tým – objektívne…”

Autorka je reprezentovaná agentúrou VMA, Isabelle de la Patellière, Paríž, v spolupráci s agentúrou Dominique Christophe, Paríž.

Predstavenie sa bude konať dňa 11.10.2014, sobota o 19.00 hod. v Nemeckom kultúrnom dome, Barónka 3, Rača. Predpredaj vstupeniek na MÚ Rača, Kubačova 21, alebo priamo na mieste v deň konania predstavenia. Vstupné: predpredaj: 10,00 € (12,00 € na mieste).

Premiéra KUMŠT

Kedy? 11. októbra 2014 o 19.00 hod.
Kde? Nemecký kultúrny dom, Barónka 3
Predpredaj vstupeniek: MÚ Kubačova 21, alebo priamo na mieste v deň konania
Vstupné: predpredaj 10 eur, na mieste 12 eur