Mnohí Račania tu zapíjali narodeniny, narodenie detí či oslavovali pri televíznych prenosoch víťazstvá slovenských hokejistov a futbalistov. Dnes je však podnik pred zatvorením, prevádzkari už oznámili, že Massive Pub končí…

Pub Massive bol roky otvorený na Námestí Andreja Hlinku v Rači

Pub Massive bol roky otvorený na Námestí Andreja Hlinku v Rači

Massive fungoval od roku 2005, keď nahradil mexickú reštauráciu Tacos resp. predchádzajúcu tradičnú značku “Gazdovská vináreň” resp. “U gazdov“, ktorá istá čas niesla aj názov “Jama“.

Massive zaznamenal lepšie aj horšie časy, ľudia ho však mali radi ako súčasť tradičných gastroprevádzok. Plážové či Halloweenske párty boli spestrením programu zábavy v obci.

Takisto terasa s vychladeným pivkom či kofolou bola vyhľadávaná vo večerných hodinách počas teplých letných dní, pivnička s útulným barom zasa počas sychravých jesenných či zimných mesiacov.

“Až do soboty bude ešte fungovať po večeroch výčap, v nedeľu už bude definitívne zatvorené,” potvrdil nám Vojto, jeden z majiteľov prevádzky Massive, ktorý sa momentálne rozhoduje, v akej oblasti sa bude realizovať v budúcnosti: “Žiaľ, podnik zatvárame z viacerých dôvodov. Bolo to krásnych desať rokov, niektoré plány nevyšli. Podnikať v oblasti gastra v Rači je náročné,” dodal.

Podnik tak čaká v jeho súčasnej podobe koniec, finišujú však už rokovania s novým záujemcom o obsadenie priestorov. Podľa našich informácií by mal nový nájomca prevádzkovať okrem priestorov Massivu aj opustenú bývalú pobočku ČSOB.

Fotogaléria:

Zdroj: Račawe, foto: Račaweb, FB massive