Dobrých nápadov nikdy nie je dosť. V centrálnej časti starej Rače, vo dvore na Alstrovej ulici 6, plánujú otvoriť malý rodinný ateliér. Už na 12. novembra avizuje tím GreyAtelier, za ktorým stojí najmä Jana (Vrbová) Findlová, niečo ako deň otvorených dverí.

Vytvorili sme tu malý rodinný ateliér, nový priestor pre kurzy, školenia, prednášky a workshopy, v ktorom si nájdu miesto všetky tvorivé duše. Počas dňa budú prebiehať ukážky viazania adventného venca, zdobenie perníčkov pre malých aj veľkých a zasvätíme vás do tajov kaligrafie. Ak ovládate remeslo, ktoré by ste chceli naučiť aj iných, tento priestor vám radi poskytneme,” uviedol GreyAtelier na svojom profile na Facebooku a pridal aj fotografie z príjemného interiéru. Text pozvánka ako aj obrázky naozaj lákajú k návšteve tohto zaujímavého priestoru!

“Hladných a smädných vás nenecháme, pravý račanský mastný chleba s cibulu a predvianočný punč určite chýbať nebudú. Takisto vás občerství aj varené vínko a domáce koláčiky,” dodáva sa v pozvánke.

GreyAtelier (viac info tu) sa venuje službám v oblasti výzdoby exteriérov aj interiérov pre rôzne príležitosti, ale ponúka aj doplnkové služby a sortiment pri organizovaní rôznych eventov. Súčasťou ponuky ateliéru je aj prenájom materiálu.

Fotogaléria:

Zdroj: GreyAtelier, foto: GreyAtelier