Ani tento rok si nenechajte ujsť Račiansky festival Frankovky modrej. Naši vinári z Račianskeho vinohradníckeho spolku vás naň srdečne ozývajú do Červenej lisovne Nemeckého kultúrneho domu v piatok a sobotu 30. a 31.mája.

Miloš Máťuš obsluhuje hostí počas akcie v roku 2013

Miloš Máťuš obsluhuje hostí počas akcie v roku 2013

Chlapi si trúfnu zopakovať, ba dokonca prekonať dobrú náladu a zábavu, ktoré sa na festivale podarili vyčariť minulý rok.

Vystriedalo sa tu niekoľko stoviek hostí, prišli aj z Anglicka a Austrálie. Chválili príjemnú komornú atmosféru podujatia aj zaujímavé priestory lisovne, ktoré boli pre tento účel ako stvorené,“ povedal po vlaňajšom ročníku Dušan Žitný, predseda Račianskeho vinohradníckeho spolku.

Tento rok vám zo svojich vín nalejú Eduard Brychta, Ivan Holík, Michal Kollár, Michal Kompauer, Karol Križanovič, Ľubica Lednárová, Miloš Máťuš, Rudolf Rakyta, Jozef Štibrány, Karol Švec, Juraj Vladár a Dušan Žitný.

Okrem ochutnávky račianskej frankovky a ostatných odrôd vín bude k dispozícii kravský syr z farmy Hiadlovských a o občerstvenie sa postará reštaurácia Dream’s svojim stánkom pred lisovňou. K dobrej nálade prispeje hudobná skupina PROFILY (v piatok 18.00 – 22.00 a v sobotu 16.00 – 22.00).

Kedy?
30. 5. (piatok) 16.00 – 22.00
31. 5. (sobota) 10.00 – 22.00

Kde?
Červená lisovňa v Nemeckom kultúrnom dome

Fotogaléria: