(Aktualizované 4. septembra) Chcete pomôcť pri skrášľovaní budúcej pýche Rače – voľnočasového areálu s amfiteátrom v Knižkovej doline?

Na brigádu je už zo strany Miestneho úradu Rača všetko pripravené - stačí prísť s dobrou náladou.

Na brigádu je už zo strany Miestneho úradu Rača všetko pripravené – stačí prísť s dobrou náladou.

Pridajte sa k brigádnikom, ktorí spolu s Račianskym spolkom prídu v nedeľu 6. septembra od 8:00 natierať oplotenie areálu počas Brigády v amfíku.

Pozor – pôvodný termín v sobotu 5. septembra sa ruší z dôvodu predpovede dažďov, ktoré by práce znemožnili a znehodnotili aj náter.

„Amfiteáter po rokoch chátrania rastie do krásy. Chceme pomôcť s prácami na jeho dokončení, aby ho mohli nielen Račania naplno užívať čo najskôr,“ povedal za organizátorov brigády Ján Bednarič z Račianskeho spolku.

Akcia sa začína ráno, ale pridať sa môžete aj neskôr. Predpokladaný koniec je o 14:00.

Rukavice, farba aj štetce sú zabezpečené!

Organizátori spolu s Miestnym úradom Rača zabezpečujú ochranné pomôcky (rukavice), farby, štetce ako aj občerstvenie pre každého, kto príde pomôcť s prácou aj dobrou náladou.

Pri troche predstavivosti si dovolíme dúfať, že sa zapojí aj partička, ktorá postriekala polovicu budov v Rači – tu sa môže vybúriť s farbami dosýta a ešte k tomu urobí niečo, čo má skutočný zmysel…

Za účasť dostanú všetci aj sladký a zdravý darček v podobe hrozna alebo čerstvo vylisovaného muštu od našich vinohradníkov!

Fotogaléria:

Zdroj: Račiansky spolok, foto: Račaweb