Obchodné centrum Vajnoria otvorí svoje brány už v stredu 10. júna 2015. Poskytne služby predovšetkým obyvateľom severovýchodných periférnych častí Bratislavy ako sú Vajnory a Rača. V deň otvorenia 10. júna obchodné centrum pripravuje program pre verejnosť, súťaže o darčeky a láka na špeciálne zľavy. Čím ďalším chce osloviť a prilákať zákazníkov?

Centrum je určené na  denný rýchly nákup s akcentom na doplnkové služby. Jeho strategická poloha v dopravnom uzle však predpokladá aj obslužnosť obyvateľov migrujúcich do obce Chorvátsky Grob – Čierna voda, či menších miest ako sú Svätý Jur, Pezinok a Modra.

55 tisíc vozidiel denne

Prenajímateľná plocha OC Vajnoria je 5 400 metrov.

OC Vajnoria logo

OC Vajnoria

25 prevádzok ponúkajúcich tovar a služby má ambíciu uspokojiť každodenné potreby obyvateľov Vajnor, Rače, Chorvátskeho Grobu – Čiernej Vody, Pezinka, Modry aj Senca. Obchodné centrum je umiestnené pri strategickom kruhovom objazde vo Vajnoroch, cez ktorý prejde podľa analýzy investora Infinity Capital o.c.p, a.s. denne viac ako 55 tisíc vozidiel.

„Dali sme si vyhotoviť profesionálny posudok, ktorý potvrdil, že uvedené lokality a celý tranzit nie je dostatočne obslúžený v sektore tovarov a služieb,“ povedal projektový manažér OC Vajnoria Filip Matovič.

Hlavným nájomcom je Tesco. Na predajnej ploche 1 200 metrov štvorcových ponúkne zákazníkom rýchly servis a široký sortiment výrobkov každodennej potreby a oblečenie obľúbenej módnej značky F&F. Ďašími ťažiskovými nájomcami sú Dm drogerie markt, Operativa outlet a Pepco. Zvyšok obchodného centra pozostáva z obchodov, ktoré uspokoja denné potreby návštevníkov: potraviny Starý otec, lekáren Sunpharma, novinový stánok Presspoint, nábytok a bytové doplnky Casamia, kvetinárstvo Kulla, kníhkupectvo Lampáš, chovateľské potreby Superzoo, kaviareň, čistiareň, autoumyváreň, kaderníctvo a pod.

Parkovanie aj cyklotrasa

Súčasťou OC Vajnoria je 218 parkovacích miest. Obchodné centrum myslelo aj na cyklistov, v rámci výstavby predĺžilo už existujúcu cyklotrasu, vďaka čomu sa teraz priamo z centra Bratislavy dá napojiť na JuRaVu. Lokalita, kde vyráslo OC Vajnoria má podľa F. Matoviča veľký potenciál: „V budúcnosti by vo Vajnoroch mali vybudovať viacúčelovú halu pre extrémne športy a na starom letisku sa počíta s výstavbou bytoviek. Teraz lokalitu vyhľadávajú na voľnočasové aktivity psíčkari, modelári, ľudia tam hrávajú futbal a pod.“

Dobrý sused

OC Vajnoria v reklamnej kampani využila tradičné komunikačné kanály.  „Otvorenie OC Vajnoria sme promovali s claimom „Prichádza váš dobrý sused“ a využili sme vonkajšiu reklamu, inzerciu v regionálnej tlači, bannerovú reklamu v lokálnych internetových médiách ale aj schránkové noviny,“ upresnil F. Matovič.  V deň otvorenia 10. júna obchodné centrum pripravuje program pre verejnosť, súťaže o darčeky a láka na špeciálne zľavy, ktoré poskytli niektoré obchody práve pre túto príležitosť.

Investorom projektu je Infinity Capital o.c.p, a.s. prostredníctvom spoločnosti IS Properties s.r.o. Infinity Capital o.c.p, a.s. sa venuje správe portfolií pre svojich investorov a klientov a zároveň sa venuje vyhľadávaniu oportunistických investícií v širokom spektre aktív. Dominantným typom klientskej bázy Infinity Capital o.c.p, a.s. sú privátne osoby s vysokou hodnotou majetku, family offices a inštitucionálni investori v regióne strednej a východnej Európy.

Fotogaléria OC Vajnoria:

Zdroj: Filip Matovič, projektový manažér, úprava: Račaweb