Zhoreté odstavené vagóny na Východnom...

Zhoreté odstavené vagóny na Východnom… Foto: Michal Tunega

V nedeľu popoludní zasahovalo 11 príslušníkov Hasičského a záchranného zboru s troma hasičskými autami pri požiari na železničnej stanici Východ (Rendéz) v Bratislave.

Požiar úplne poškodil dva z mnohých odstavených vyradených osobných vozňov určených na zošrotovanie. Plamene sa znovu objavili aj vo večerných hodinách.

V čase požiaru sa v nich podľa prvých správ nenachádzala žiadna osoba. To, ako sa dostali dva odstavené vozne do plameňov, prešetruje podľa portálu webnoviny.sk polícia.

Predbežne totiž nie je vylúčené ani to, že vozne niekto zapálil – zisťovanie príčin je teda predmetom ďalšieho vyšetrovania expertov. Polícia už začala trestné stíhanie vo veci prečinu poškodzovania cudzej veci.

“Presné príčiny a okolnosti, za akých k požiaru prišlo, ako aj celková výška škody, sú v súčasnosti predmetom vyšetrovania,” uviedla podľa portálu bratislavská policajná hovorkyňa Karina Považanová.

Viete o udalosti viac, alebo ste ju zachytili fotoaparátom? Pošlite nám vaše informácie na emailovú adresu webraca@gmail.com.