Najväčší račiansky producent vína, akciová spoločnosť Villa Vino Rača prichádza v čase začínajúcich sa oberačiek s novinkou v predaji burčiaku.

Zatiaľ sme totiž ešte nepočuli, aby sa tento rýchloobrátkový tovar predával on-line, ale – aj v tomto sa zrejme časy menia.

Spoločnosť zverejnila na svojej redizajnovanej internetovej stránke ponuka, v ktorej záujemcov vyzýva na nákup burčiaku cez e-shop.

Villa Vino Rača spustila predaj burčiaku on-line!

Villa Vino Rača spustila predaj burčiaku on-line!

Dopredu zakúpený burčiak si môžu ľudia následne vyzdvihnúť v priestoroch VILLA VINO RAČA na adrese Pri vinohradoch 6427/2, 831 06 Bratislava – Rača v SALÓNE VÍN.

Ako doklad pre vydanie burčiaku platí zľavový kupón, ktorý kupujúci obdrží emailom po uskutočnení platby.

Kontakt v pracovných dňoch: +421 2/49202411

Otváracie hodiny v dňoch:

9.9. 2016 Piatok   od 14-00 do 22-00
10.9.2016 Sobota  od 12-00 do 24-00
11.9.2016 Nedeľa  od 12-00 do 21-00

Zľavový kupón na 10% zľavu je možné jednorázovo aplikovať pri nákupe v e-shope zadaním kódu do políčka “zľavový kupón” pri platbe.

Tak uvidíme, ako sa táto novinka ujme! Držíme palce.

Villa Vino Rača spustila predaj burčiaku on-line!

Villa Vino Rača spustila predaj burčiaku on-line!

Villa Vino Rača

V súčasnosti spoločnosť Villa Vino Rača a.s., hospodári na 27 hektároch vinohradov. Vo výrobnom procese v celom rozsahu využíva modernú technológiu riadeného kvasenia (odkaľovanie muštov a následné prekvášanie muštov čistými kultúrami kvasiniek pri teplote max. 20 st. C).

V prípade dokonale vyzretého hrozna, zbieraného do malých prepraviek, ako jediná na Slovensku používa preberací stôl, kde sa obrané hrozno ešte raz kontroluje a v prípade potreby sa zbavuje narušených bobúľ tak, aby bola zabezpečená dokonalá kvalita konečného produktu. Výsledkom dôsledne dodržiavaných technologických postupov sú maximálne vyvážené vína, ktoré majú nielen čistú vôňu s výrazným odrodovým charakterom, ale i sviežu a lahodnú chuť.

Vďaka týmto atribútom je račianske víno obľúbené aj medzi najnáročnejšími konzumentmi a milovníkmi tohto nápoja kráľov.

Viac o téme aj tu: Veštkyňa Zana zostavila vína podľa znamení zverokruhu!

Zdroj: Račaweb.sk, foto: villavinoraca.sk