(Galéria aktualizovaná 2. septembra) Čas vytúžených dovoleniek sa pomaly končí. Mnohí z vás precestovali v túžbe po nových zážitkoch kus sveta, aby sa opäť vrátili domov do Rače. Spravodaj Račan v spolupráci so spoločnosťou Villa Vino Rača pripravil pri tejto príležitosti pre všetkých, ktorí majú radi trochu recesie a zábavy akciu „Zober Raču do sveta!“. Termín zasielanie fotografií sa skončil 31., augusta, v záverečný deň ešte prišli do galérie posledné atraktívne zábery!

Spravodaj Račan sa dostal vďaka Alžbete až do Kalifornie na západnom pobreží USA

Spravodaj Račan sa dostal vďaka Alžbete až do Kalifornie na západnom pobreží USA

Nesúťažný príspevok poslal do súťaže Zober Raču do sveta aj starosta Peter Pilinský. Raču zobral do Rače... Na vrchole Veľká Rača najskôr vyvetral frankovku od Miloša Máťuša a potom ňou ponúkol pri náhodnom stretnutí aj Juraja Rizmana, bývalého riaditeľa Greenpeace Slovensko.

Nesúťažný príspevok poslal do súťaže Zober Raču do sveta aj starosta Peter Pilinský. Raču zobral do Rače… Na vrchole Veľká Rača najskôr vyvetral frankovku od Miloša Máťuša a potom ňou ponúkol pri náhodnom stretnutí aj Juraja Rizmana, bývalého riaditeľa Greenpeace Slovensko.

O čo ide? Našim cieľom je vytvoriť galériu fotografií z vašich ciest po svete ale aj Slovensku, na ktorých zachytíte okrem miestneho prostredia aj niečo typické pre Raču.

Zober Raču do sveta!

Letná súťaž Zober Raču do sveta!

Letná súťaž Zober Raču do sveta!

Fľaša frankovky od našich vinárov, vlajka Rače (pokojne môže byť vytlačená z vašej farebnej tlačiarne), tričko či šiltovka z predajne suvenírov Media Rača alebo výtlačok nášho spravodaja Račan – improvizácii sa v tomto smere medze nekladú! Nič vám nenapadá? Inšpirovať sa a rovno si aj niečo objednať môžete na stránke www.mediaraca.sk.

Aké sú ceny?

Všetky fotografie zaradíme do spoločnej galérie na portáli www.racaweb.sk a prvých 10 príspevkov odmeníme vecnou cenou –fľašou vynikajúcej frankovky alebo pre súťažiacich do 18 rokov darčekom od Villa Vino Rača!

O víťazovi letnej zábavnej súťaže rozhodne hlasovanie v skupine Račania na Facebooku.

Špeciálnu cenu za fotografiu z najväčšej zemepisnej vzdialenosti sľúbil starosta Peter Pilinský, ale tá zatiaľ ostáva prekvapením.

Vaše príspevky:

Zdroj: Račan, foto: archív Račan, čitatelia