To tu ešte vari nebolo… Po tom, čo odspieval v úvode 9. ročníka Račištorfského bálu operný spevák Otokar Klein niekoľko skvelých piesní a nehynúcich melódií, povstala spontánne celá sála a dočkal sa dlhotrvajúceho potlesku. Za zmienku stojí, že v nedávnych komunálnych voľbách sa tento sympatický štyridsiatnik stal primátorom Nových Zámkov.

Otokar Klein bol hviezdou večera v NKD

Primátor Nových Zámkov a operný spevák Otokar Klein bol hviezdou večera v NKD

Prajem všetko dobré Rači a Račanom ako aj starostovi. Ten na rozdiel odo mňa vie, čo ho v úrade čaká, keďže si to už mal možnosť predchádzajúce štyri roky vyskúšať. Ja som v tejto funkcii nováčikom,“ pozdravil Klein aj domáceho starostu Petra Pilinského.

Po tomto veľkolepom úvode sa v sobotu 24. januára 2015 niesol prestížny ples Račanov v skvelej nálade a priateľskej atmosfére až do konca!

Vylepšený program aj menu

Mnohí návštevníci si pochvaľovali rozumnejšie rozmiestnenie stolov, originálny program a ešte bohatšiu tombolu, čím ples podľa mnohých výrazne prekonal predchádzajúce ročníky!

Zaplatené vstupné vo výške 49 eur vari nikto neoľutoval, veď bohaté a chutné menu spolu s programom boli tejto sumy naozaj hodné.

Vďaka patrí zamestnancom nášho oddelenia kultúry a všetkým, ktorí sa na príprave tohto večera podieľali,“ pripomenul Peter Pilinský, ktorý privítal viacero vzácnych hostí zo spoločenského, kultúrneho, politického aj podnikateľského prostredia nielen z našej obce, ale aj celého mesta.

Fotogaléria:

Zdroj: Račaweb, foto: Lubomír Prekop