Mnohí Račania cestujúci z mesta po Račianskej ulici budú mať už v najbližšej dobe možnosť zastaviť sa na obľúbenú pochúťku prípadne si ju objednať s dovozom v rámci našej lokality. V administratívnej budove pri Palme oproti Bielemu krížu totiž finišujú prípravy na spustenie prevádzky Domino’s Pizza.

Domino’s Pizza Račianska ulica sa pripravuje na otvorenie.

Spoločnosť avizovala otvorenie začiatkom februára. Pre reštaurácii sa nachádza aj parkovisko, väčšinu objednávok však budú pravdepodobne v zmysle svojej firemnej politiky rozvážať po okolí. Americká sieť pizzerií je s takmer 14-tisíc prevádzkami druhá najväčšia sieť pizzerií na svete.

Najslávnejšia pizza donáška, ktorú v roku 1960 založili v Michigane bratia Tom a James Monaghanovci,  je v Bratislave od jesene 2017 – svoju pobočku otvorila 14. septembra na Krížnej ulici 23.

Domino’s Pizza po Krížnej ulici avizuje svoju druhú prevádzku na Račianskej ulici

Domino’s Pizza na Račianskej ulici je avizovaná aj na FB prevádzkovateľa

„Prinášame do domovov a kancelárií radostné zážitky plné chuti. Vždy teplá a dokonalo chutná Domino’s pizza je tu pre teba!“ lákala vtedy sieť pizzerií na facebookovej stránke. Odvtedy jej veľa záujemcov vyčítalo slabšie pokrytie mesta donáškou, keď viaceré lokality neobsluhovali.

V ponuke majú prirodzene najmä rôzne druhy pizze, ale aj kuracie mäso, nápoje či dezerty. Za najlacnejšiu Margheritu zaplatíte 6 eur. Na výber je z dvoch typov cesta – originál (hrubšie) a talianske (tenké).

Vychytávkou je, že Domino’s Pizza umožňuje sledovať stav objednávky cez Domino’s Tracker priamo na ich webovej stránke.

AKTUALIZÁCIA:

Prevádzka bola otvorená 26. februára.

Domino’s Pizza Račianska ulica bude rozvážať zákazníkom aj v širšom okolí.

Prvé foto prevádzky na Račianskej.

Fotogaléria:

Zdroj: Račaweb, foto: Račaweb, Domino’s Pizza FB