Skvelá nálada, vtipné scény, dobrá hudba a nové pesničky so šancou ujať sa aj v rádiách. Premiéra novej slovenskej komédie Slovenský šoubiznis pre začiatočníkov (Slovak Showbiz for beginners) o hľadaní slávy.

Nová paródia na talkshow z dielne zaujímavej autorskej dvojice Martin Madej – Thomas Puskailer prilákala do Nemeckého kultúrneho domu v Rači plnú sálu, viacero zaujímavých tvári a mali sme možnosť vidieť tak šou, ako aj biznis.

Trailer Slovak Showbiz for Beginners

Zaujímavosťou je, že autorská dvojica si za svoj domovský stánok vybrala práve priestor NKD -tu hru nacvičovala a vybrala si to aj ako miesto na prvé verejné predstavenie.

Veľké DAKUJEM všetci čo prišli na premiéru a ďakujem všetci čo pomohli aby táto premiéra mohla sa uskutočniť,” napísali autori po premiére na svojej oficiálnej stránke.

“Nemecký kultúrny dom je krásny, vynovený, čistučký, multifunkčný atypický priestor. Výborne sa nám tu skúša, už sme dokonca boli aj v pivnici pod NKD s krásnymi klenbovými stropmi,” prezradil slovensko-holandský spevák a producent Thomas Puskailer s typickým širokým úsmevom , ktorého si Slováci pamätajú ako finalistu speváckej súťaže Česko-Slovensko hľadá Superstar.

Foto: Zuzka Tomčalová, Zuzana Tomčalová – ZT photography & mhfoto.sk, archív autorov, Showbiz for beginners

Fotogaléria: