Aj vy ste na materskej dovolenke a neviete, aký program urobiť vášmu dieťatku? Pre rodičov detí od batoliat až po malých škôlkarov pribudla v Rači nová zaujímavá športová aktivita, ktorá vyplní existujúcu ponuku aktívneho trávenia voľného času.

Plavecká akadémia je otvorená od 1. septembra 2014

Plavecká akadémia je otvorená od 1. septembra 2014

Od septembra totiž funguje v Rači nové detské plavecké centrum, ktoré ponúka plavecké kurzy deťom vo veku od bábätiek po školákov.

Detská plavecká akadémia sa nachádza v hoteli Barónka, v rekreačných priestoroch, ktoré sa prispôsobili potrebám detí. Na slávnostné otvorenie dostal pozvanie aj starosta Rače Peter Pilinský.

Plavecká akadémia ponúka spoluprácu aj račianskym školám a škôlkam. Som rád, že naše deti budú mať opäť o jednu skvelú príležitosť viac ako zmysluplne tráviť svoj voľný čas,“ povedal Pilinský.

Plavecká akadémia otvorila svoje prevádzky okrem Rače aj v Devínskej Novej Vsi, Karlovej Vsi, Petržalke a tiež v Stupave. V ponuke možno nájsť tiež kurzy aquababy, aquaprenatal, aquafitness, skupinové kurzy, individuálne kurzykurzy pre škôlky a školy.

Viac informácií o plaveckej akadémii nájdete tu.

Zdroj: MÚ Bratislava – Rača. Foto: Plavecká akadémia, Rača, Hotel Barónka

Plavecká akadémia, Rača, Hotel Barónka

Kurzy plaveckej akadémie prebiehajú v bazéne hotela Barónka