Tím ŠK Krasňany oslavuje veľký triumf! Mužstvo ŠK Krasňany sa dočkalo v nedeľu v čase plánovaného zápasu 25. kola V. seniorskej ligy Bratislava – mesto rozhodujúceho kroku k vytúženému cieľu.

Vďaka kontumačnému víťazstvu nad tímom MFC Záhorská Bystrica (klub odstúpil zo súťaže) si zverenci trénera Mareka Porvazníka upevnili pozíciu na 2. priečke tabuľky.

Ak by v zostávajúcich troch kolách nezískali ani bod, nepredstihne ich už na druhej priečke ani tretia Dúbravka ani štvrtý tím Slávie Ekonóm. “Tak už je to jasné. Mužstvo, ktoré sa skladalo najmä kvôli kamarátstvu a nikto by zaňho nič nedal, postúpilo!” napísal na facebooku Marek Porvazník, ktorý postúpil do vyššej súťaže po prvý raz v role hlavného trénera. “Stále platí jedno – robiť to so srdcom! Všetkým ďakujem!” dodal.

Krasňany by mali od jesene v budúcej sezóne štartovať v IV. lige BFZ, skupina A s tímami ako Vajnory, Rusovce, Vrakuňa či Malinovo. Mužstvo však má po zaistení postupu psychologickú výhodu a šancu na celkové prvenstvo v V. lige – do konca sezóny ešte odohrajú dva zápasy – 7. júna proti OŠK Marianka a 14. júna so Sláviou Ekonóm.

Tabuľka V. futbalovej ligy mužov:

Tabuľka V. futbalovej ligy Bratislava - mesto

Tabuľka V. futbalovej ligy Bratislava – mesto