V nedeľu 30. marca 2014 o 16.00 hodine vystúpia v Nemeckom kultúrnom dome skupine Fragile s projektom pre deti. Je určený najmenším poslucháčom, fanúšikom dobrej hudby a hlavne skupiny Fragile. Jeho vznik okrem iného podporil hlavne fakt, že na koncertoch skupiny sa okrem dospelákov objavujú v posledných rokoch aj deti. Tie si v repertoári našli vždy niečo pre seba, no najviac sa im páčila skladba The lion sleeps tonight.

Iniciátorkou myšlienky bola Zdenka Studenková, ktorej primárny zámer bol urobiť CD o zvieratkách. Napísala teda príbehy, ktoré skutočne so zvieratkami zažila, Braňo Kostka skomponoval piesne a potom už všetko šlo, ako po masle. V kapele Fragile sa snažíme nič nerobiť polovičato a tak sme všetko naše úsilie sústredili na to, aby sme na trh priniesli niečo nové, čo bude plnohodnotným produktom pre najmenšieho poslucháča.

Z tohto dôvodu sme do projektu zapojili okrem nás aj viacero špičiek vo svojich oboroch, ktoré boli zárukou, že sa projekt podarí zrealizovať na naozaj najvyššej možnej úrovni.

Martina Sarvaša sme oslovili, aby napísal texty k piesňam, Dušana Pupalu, aby sa postaral o design CD a knižky a Oskar Rózsa nám tradične pomohol s mixážou a masteringom a navyše nahral fantastické basové party, ktoré určite zapríčinia zvýšený počet basistov na km2 v nasledujúcej generácii. Ako vidíte v obsadení tvorivého tímu, ale i celkovou koncepciou nahrávok sme rozhodne nechceli podceniť detského poslucháča, veď deti sú konieckoncov čoraz náročnejšie.

V nedeľu 30. marca 2014 o 16.00 hodine vystúpuia v Nemeckom kultúrnom dome skupine Fragile s projektom pre deti.

V nedeľu 30. marca 2014 o 16.00 hodine vystúpuia v Nemeckom kultúrnom dome skupine Fragile s projektom pre deti.