RAČA – Spoločnosť INTERCOM Development s.r.o., člen skupiny Grafobal Group development a.s., po úspešnom predaji projektu Račany Bianco spustila koncom leta 2012 na Rustaveliho ulici v bratislavskej mestskej časti Rača výstavbu nového rezidenčného projektu pod názvom Radničné námestie Rača.

Pre veľký úspech projektu sme sa rozhodli začať druhú etapu Radničného námestia Rača so 16 bytmi, uviedol Mgr. Josef Hloušek, project Manager Grafobal Group development, a. s.

Pre veľký úspech projektu sme sa rozhodli začať druhú etapu Radničného námestia Rača so 16 bytmi, uviedol Mgr. Josef Hloušek, project Manager Grafobal Group development, a. s.

Na projekte realizačnej dokumentácie pracovala renomovaná architektonická kancelária Expoline Ing. Arch. Karola Kallaya. Vďaka tejto spolupráci sa podarilo maximalizovať úžitkovú plochu bytov – vhodne a zároveň racionálne rozložiť dispozíciu miestností.

Prvú fázu tvorí 11-podlažná budova s kompletnou ponukou 1 až 4-izbových bytov, celkovo sa v nej nachádza 59 bytových jednotiek. Projekt už obdržal právoplatné kolaudačné rozhodnutie. V súčasnosti je zo 75% predaný pričom 1 a 3 – izbové byty sa vypredali už pred dokončením hrubej stavby.

Vzhľadom na priaznivú situáciu na trhu spúšťa INTERCOM Development predpredaj II. etapy projektu. V 5 podlažnej bytovej budove doplní investor ponuku 1 a 3 –izbových bytov.

Celkovo sa ich v tejto fáze vystavia 16, kolaudácia je plánovaná na december 2014. Nasledovať má III. etapa so 148 bytovými jednotkami.

Lokalita ponúka svojim budúcim obyvateľom bývanie v blízkosti prírody a výbornú občiansku vybavenosť so službami a zastávkou MHD vzdialené len 5 minút peši od objektu. Stavebné povolenie na Radničné námestie Rača bolo vydané v roku 2010.

Viac informácií o projekte a ponuke bytov: www.radnicnenamestie.sk

Fotogaléria:

Kontakty na predajcu

V prípade záujmu o detailnejšie informácie týkajúce sa ponuky bytov či nebytových priestorov kontaktujte predajcu na telefónnom čísle 0914 234 567. Viacero informácií o projekte nájdete aj na webovej stránke projektu www.radnicnenamestie.sk

pr, vizualizácie Intercom Development