V Bratislave vyrástli nové moderné byty, ktorých kolaudácia je naplánovaná na túto jeseň. Objekt Zlaté krídlo sa nachádza v pokojnej mestskej časti Bratislava-Rača, čo jeho obyvateľom prináša nové možnosti na trávenie voľného času a zároveň nádherné výhľady.

Na predaj sú posledné byty

O projekte Zlaté krídlo sa právom hovorí, že ide o stavbu roka. O moderné byty je veľký záujem, a ak sa nechcete obrať o šancu bývať v lukratívnej lokalite, z ktorej máte blízko do práce i do centra mesta, stále si môžete prehliadnuť niektorý z 2-, 3- alebo 4-izbových bytov. Aktuálne ide približne o 20 voľných bytov na predaj.

Kto Zlaté krídlo neuvidí na vlastné oči a nepokochá sa moderným architektonickým zjavom a okolitým prostredím, nikdy neuverí, akého komfortu by sa ako budúci majiteľ niektorého z bytov dočkal.

Novostavba v Rači disponuje priestrannými balkónmi a terasami, z ktorých si viete vychutnať výhľad na Karpaty a vinice, napríklad i počas spoločných rodinných raňajok. V okolí sa taktiež nachádza detské ihrisko patriace k objektu a množstvo zelene a možností na športové vyžitie.

Viac aj tu: Prečo je bývanie v komplexe Zlaté krídlo výnimočné?

Parkovacie miesto pred budovou alebo v garáži je možné si dokúpiť. Nové byty na predaj v Bratislave sú klientom ľahko prispôsobiteľné, a to vďaka využitiu sofistikovaných stavebných prvkov, ktoré vytvárajú z bytov akúsi skladačku.

Novostavba v Rači láka na obhliadky

O projekte Zlaté krídlo sa právom hovorí, že ide o stavbu roka.

Kto Zlaté krídlo neuvidí na vlastné oči a nepokochá sa moderným architektonickým zjavom a okolitým prostredím, nikdy neuverí, akého komfortu by sa ako budúci majiteľ niektorého z bytov dočkal.

V Bratislave sú na predaj rôzne byty, avšak s najväčšou pravdepodobnosťou sa nájdu mínusy, pre ktoré by ste s nimi neboli na sto percent spokojní.

Často vás odrádza rušné veľkomestské prostredie, nedostatok parkovacích miest, nevkusný zjav bytovky alebo neodborné prevedenie remeselných prác.

Pri kúpe nového bytu sa nám našťastie zakaždým naskytne možnosť objednať sa na obhliadku objektu, počas ktorej sa vieme na vlastné oči presvedčiť o dokonalom dizajne stavby, využití kvalitných materiálov a ďalších výhodách novostavby (smart technológie, ekologický charakter stavby).

Novostavba v Bratislave bude už čoskoro hotová, no ešte stále máte šancu nahlásiť sa na obhliadku priestorov, či už holobytov, ktoré je možné dokončiť na mieru, alebo dokončených bytov.

Cena voľných bytov sa pohybuje od 143 000 eur v plnom štandarde. Na tejto prehliadke môžu klienti komunikovať priamo s odborníkmi a zistiť si všetky detaily, ktoré Vás zaujímajú.

Byty v Zlatom krídle charakterizuje energetická úspornosť a sú navrhnuté tak, aby mali jednotlivé domácnosti dostatok súkromia, nielen v interiéri (zvuková izolácia), ale i v exteriéri (na balkónoch a terasách).

V Bratislave vyrástli nové moderné byty, ktorých kolaudácia je naplánovaná na túto jeseň.

Zdroj: DOAS, foto DOAS