Jedinečná novostavba s názvom Zlaté krídlo v bratislavskej Rači rastie ako z vody a už v septembri má byť dokončená a ak pôjde všetko podľa plánu aj skolaudovaná na jeseň. Komplex je výnimočný nielen svojou polohou pri úpätí Karpát, ale aj dispozičnými riešeniami či použitými technológiami.

Vybrať si môžete z dvoj-, troj- a štvorizbových bytov, najmenší z nich má rozlohu 68,5 m2 a najväčší 99,5 m2. A to sme tam nezapočítali ešte priestranné balkóny, ktoré sú súčasťou každého z nich. Čím sú byty v Zlatom krídle výnimočné?

Užívajte si svetlo naplno

Bývanie v Zlatom krídle je skvelé pre rodiny s deťmi, mladé páry aj seniorov. Z celkového počtu 138 sa predalo už 100 bytov. Vďaka inteligentnej správe celého komplexu zaplatíte mesačne za energie na 1 m2 len 1,6 €.

Každý majiteľ má radosť z presvetleného bytu, pretože práve dostatok svetla priestor opticky zväčšuje. Ako sa to podarilo v Zlatom krídle? Základom sú nadštandardne veľké okná a znížené parapety. Architekti mysleli aj na najmenšie detaily, preto majú okná skryté kovania a kľučku z luxusnú hliníka. V kombinácii s výhľadom na okolitú prírodu tu zohrávajú okná skutočne dôležitú úlohu.

Okrem toho sú kompletne pripravené na inštaláciu vonkajších žalúzií, ktoré sú nielen efektné, ale pomáhajú udržiavať stabilnú teplotu v byte počas leta aj zimy. Takže horúcejšie dni zvládnete aj bez klimatizácie. K tepelnej pohode prispieva aj 200-milimetrové zateplenie z minerálnej peny, ktorá dnes patrí medzi najlepšie riešenia na trhu. Aj napriek tomu by ste boli radšej 100 % prichystaný na extrémne horúčavy? Byty sú pripravené na inštaláciu chladiacej jednotky, s ktorou zvládnete aj tropické počasie.

Zjednodušte si život inteligentnými technológiami

Stav výstavby v lete 2017.

Obyvatelia Zlatého krídla sa môžu tešiť na najmodernejšie technológie, ktoré zvyšujú úroveň bývania a zároveň šetria náklady. Developer myslel skutočne na všetko – od detailov ako výber 3 optických operátorov TV a internetu (Orange, Telekom a Slovanet) cez pripravené inteligentné ovládanie žalúzií, reguláciu teploty či osvetlenia až po vylepšenú akustiku, ktorú ocenia milovníci  súkromia a hudby.

Samozrejmosťou je aj inteligentná správa celého bytového komplexu, ktorá vám pomôže znížiť náklady na bývanie. Mesačne zaplatíte za energie na 1 m2 skvelého 1,6 €. Byty v Zlatom krídle sú ako Lego stavebnica pre dospelých: vďaka použitej stavebnej technológií si môžete prispôsobiť dispozičné riešenie najmä v kuchyni a obývačke pomocou variabilných priečok presne podľa svojich predstáv.

Jedinečná lokalita a množstvo parkovacích miest

Bývanie v Zlatom krídle je skvelé pre rodiny s deťmi, mladé páry aj seniorov. Máte tu dostatok súkromia, pokoja, zelene a nechýba ani detské ihrisko, ku ktorému majú prístup iba obyvatelia. Chcete sa poprechádzať prírodou? Do karpatských lesov to máte skutočne na skok. Milovníkov športu poteší v blízkosti komplexu vznikajúci areál netradičných športov so zimným štadiónom či aquaparkom.

Okrem toho sa v Rači stále väčšej obľube teší doprava bicyklami, vďaka čomu pribúdajú neustále nové cyklotrasy. V areáli je však samozrejme aj dostatok parkovacích miest – hoci bytov je 138, miest na parkovanie je až 228. Takže už žiadne krúženie pred vlastným bytom a hľadanie miesta na státie. Bývanie v Zlatom krídle uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Z celkového počtu 138 sa predalo už 100 bytov. Využite príležitosť, navštívte stránku www.zlatekridlo.sk, dohodnite sa na obhliadke a staňte sa súčasťou tohto výnimočného komplexu.

Zlaté krídlo Rača ponúka moderné a veľkorysé priestory v SMART bytoch.

Zlaté krídlo Rača sa nachádza v lokalite Kadnárovej ulice.

Komerčný oznam

Zdroj: DOAS