Do zoznamu známych ľudí, ktorí žijú v Rači, pribudol koncom minulého roka známy slovenský raper. Spolu s Rytmusom, Majkom Spiritom či Tinou patrí k najsledovanejším interpretom v tejto brandži na Slovensku.

Informáciu o tom, že sú kúpil byt v Rači, potvrdil Kali (34) pre najnovšie vydanie týždenníka Život.

Presťahoval som sa do Rače, do nového bytu, kde som najčastejšie. Alebo vo fitku, niekedy aj dvakrát denne, hoci to na mne zatiaľ veľmi nevidieť. Nevadí, robím to preto, aby som sa cítil dobre,” povedal Kali, ktorého fotografie s majiteľom Fitcentra W.M. sa objavujú na sociálnych sieťach už niekoľko mesiacov.

Cvičenie si pochvaľuje – a určite je na ňom aj výsledky tvrdej driny vidieť, hoci sám k sebe je dosť kritický!  “Dnes si už dokážem zaviazať šnúrky na topánkach, čo je obrovský pokrok. Predtým som len našuchoval, takže toto je podstata celej veci pre mňa,” vraví rodený Petržalčan.

Raper Kali je už zopár týždňov vlastníkom nového bytu v Rači.

Raper Kali je už zopár týždňov vlastníkom nového bytu v Rači.

Nové bývanie na Záhumeniciach

Podľa našich informácií sa rozhodol kúpiť byt a žiť v novopostavenej bytovke na Záhumeniciach, ktorá je od fitcentra vzdialená len zopár metrov.

Kali je momentálne smotánkou slovenského rapu. Čo skladba, to hit s desaťtisícmi prehratí či zhliadnutí na youtube. Najnovšie sa o ňom ako interpretovi hovorí v súvislosti s titulnou skladbou k očakávanému filmu Únos.

Video: KALI: Pravda je len jedna (soundtrack k filmu Únos)

Koniec kariéry

O to prekvapujúcejšie je jeho vyhlásenie, že plánuje koniec kariéry. “Zo scény zmiznem postupne. Už sa nechcem naháňať, vydávať albumy. Dezert bude môj posledný plnohodnotný album,” vysvetlil svoje rozhodnutie.

Po skončení speváckej kariéry nevylučuje, že sa bude venovať hudbe, že odovzdá skúsenosti nasledovníkom, ale je pripravený po troch rokoch vrátiť sa aj do bežného zamestnania či začať v malom podnikať.

Majiteľ Fitcentra W.M. a Raper Kali v priestoroch moderného fitka.

Majiteľ Fitcentra W.M. a Raper Kali v priestoroch moderného fitka.

Kali je častým návštevníkom Fitcentra W.M. na Záhumeniciach.

Kali je častým návštevníkom Fitcentra W.M. na Záhumeniciach.

Raper Kali patrí k absolútnej slovenskej špičke.

Raper Kali patrí k absolútnej slovenskej špičke. Minuloročný album Zlý príklad patril k najvychytenejším.

Zdroj: Život, foto: Kali, Račaweb, Fitcentrum W.M.