Aktuálny leták projektu Rinzle

Aktuálny leták projektu Rinzle

Slogan projektu Rinzle „Bývať v Rači sa mi páči“ trafil do čierneho. Dve tretiny z 89 nových bytov sú už totiž zazmluvnené, čo svedčí o veľkom záujme o bývanie v tejto výnimočnej lokalite na západnom okraji Rače v bezprostrednej blízkosti viníc a karpatských lesov. Poctou pre staviteľa je konštatovanie, že najväčší záujem je práve u ľudí z okolia.

Dostatok parkovacích miest čaká pri dome aj v podzemných priestoroch. Foto: Corwin Capital

Dostatok parkovacích miest čaká pri dome aj v podzemných priestoroch. Foto: Corwin Capital

Hlavnými argumentami pre kúpu sú podľa vyjadrení klientov najmä svieža moderná architektúra spolu s praktickými výhodami, ako sú efektívne dispozičné riešenia jednotlivých bytov, nízke prevádzkové náklady a dostatok parkovacích miest v podzemnej garáži i na povrchu.

Kúpa bytu nepredstavuje žiadne finančné riziko v porovnaní s rozostavanými projektami, keďže stavba bola riadne skolaudovaná už vlani v decembri. Všetky byty sú tak pripravené pre ich nových vlastníkov na nasťahovanie.

Kvalitu vyhotovenia ako aj použitých materiálov, technické detaily a okolité prostredie považujeme za našu výhodu oproti konkurenčným projektom“ hovorí Pavel Klč, manažér projektu Rinzle.

Hľadáte nový domov v známom prostredí?

Ak aj vy uvažujete o kvalitnom modernom bývaní na polceste medzi Račou a Krasňanmi, navštívte našu internetovú stránku www.rinzle.sk s aktualizovaným prehľadom voľných bytov alebo predajné miesto priamo v areáli Rinzle na Kadnárovej 97. Informácie získate aj na emailovej adrese predaj@corwin.sk či priamo na telefónnom čísle 0907 841 222.

Fotogaléria: