Väčšina odborníkov v oblasti bývania tvrdí, že investícia do nehnuteľnosti v novostavbe je výhodnejšia ako v staršej bytovke. Ak ste sa aj vy rozhodli kúpiť nový byt v modernej budove, Zlaté krídlo v Rači je presne to, čo hľadáte. Krásne prostredie, moderné technológie, priestranné a svetlé byty, dostatok parkovacích miest a nízke náklady na energiu.

Čím je Zlaté krídlo v Krasňanoch výnimočné?

Príroda na dotyk

Mestská časť Rača-Krasňany ponúka dostatok súkromia, ticha aj krásnej prírody. Zlaté krídlo leží v tesnej blízkosti vinohradov a z okien vidíte pahorky Karpát. Tým sa však dotyk s prírodou nekončí. Uprostred komplexu je dostatok zelene, trávnaté plochy aj ihrisko pre najmenších. Ruch z hracej plochy vďaka izolačným trojsklám nebude narúšať vaše súkromie. Môžete mať pocit, že z tohto zeleného raja bude problémom dostať sa do srdca Bratislavy. Opak je však pravdou. Spojenie Zlatého krídla s centrom je veľmi dobre riešené – dostanete sa tam bez problémov MHD aj vlastným autom.

Ak ste sa aj vy rozhodli kúpiť nový byt v modernej budove, Zlaté krídlo v Rači je presne to, čo hľadáte.

Technológie, ktoré uľahčia život

Plánované dokončenie Zlatého krídla je v septembri 2017. Aj tento dátum napovedá, že obyvatelia sa môžu tešiť na najmodernejšie technológie, ktoré pomôžu zjednodušiť život a znížiť náklady na ubytovanie. Zabudli ste zhasnúť alebo chcete v zime prísť do už vyhriateho bytu?

Vďaka hybridnej kabeláži zvládnete ovládať osvetlenie či kúrenie prostredníctvom mobilného zariadenia. Samozrejmosťou je pasívny štandard, inteligentné kotolne či správa objektu riadená na diaľku. Práve vďaka nej dokážete odhaliť prípadné poruchy včas a zabrániť väčším škodám. Toto všetko sa postará, aby ste platili približne 1,60 euro vrátane DPH na 1 m2 mesačne za energie. Skvelá cena, čo poviete?

Bývanie, ktoré si zamilujete

V celom komplexe je 138 bytov, ktorých obytná plocha bez balkónu sa pohybuje od 51,61 m2 do 97,47 m2. K dispozícii máte 2, 3 a 4-izbové varianty. Ich súčasťou sú aj priestranné balkóny, na ktorých si počas teplejších dní môžete vychutnať obed alebo si užiť výhľad na Karpaty pri pohári dobrého vína. Veľkou výhodou je aj možnosť navrhnúť si dispozíciu bývania podľa vlastných predstáv.

Byty v Zlatom krídle sú riešené „legovým“ spôsobom – o rozložení izieb rozhodujete sami. Veľmi dobre je riešené aj parkovanie. K dispozícii máte až 220 priestranných miest, ktoré sú dostatočne široké a nemusíte sa obávať, že pri vykladaní kočíka či nákupných tašiek poškriabete susedovi auto. Určite vás zaujíma aj cena bytov v Zlatom krídle, tá začína na skvelých 104 500 eur.

Chcete sa dozvedieť o týchto skvelých bytoch viac? Všetky dôležité informácie nájdete na stránke www.zlatekridlo.sk.

Fotogaléria:

Zdroj: Zlaté krídlo/DOAS