Vynikajúcu bláznivú komédiu Muraya Schisgala “Láááska” si môžete pozrieť v pondelok 14. apríla 2014 o 19.00 hod v priestoroch NKD.

Most. Miesto, z ktorého ľudia mávajú nutkanie skočiť a ukončiť tak svoje trápenie. Na jednom z nich dochádza k stretnutiu 2 mužov – úspešného, spokojného – Milta a večne nešťastného smoliara – Harryho, chystajúceho sa práve skoncovať so životom. Z ich náhodného stretnutia sa rozvinie komický dialóg o úspechu, kariére, šťastí a naopak nešťastí a smole. A samozrejme o láske. Veď keď nič iné, tak je to láska, ktorá nás dokáže udržať pri živote. To je tá motivácia, ktorou sa podarí Miltovi odhovoriť Harryho od skoku. LÁSKA!!! On sám je stále tak zamilovaný, ako v prvý deň po svadbe. Smola je, že mu manželka nechce povoliť rozvod. Aby sa mu uvoľnila cesta novým životom, dohodí Milt Harrymu vlastnú manželku Ellen…
Most.

Po čase sa na ňom stretajú bývalí manželia Milt a Ellen. Je ich život teraz naozaj lepší? Čo keby sa predsa len k sebe vrátili? V ich „šťastí“ im stojí jediná prekážka –  nešťastník Harry, ktorému Milt kedysi na moste zabránil skočiť.
Čo keby mu tak teraz k tomu skoku pomohol?

Obsadenie: Lenka Barilíková /Lucia Lapišáková, Marek Majeský, Martin Mňahončák

Réžia: Michal Spišák

Predpredaj sa na MÚ, Kubačova 21 začína od 3.3. 2014.
Vstupné v predpredaji: 10 eur
Vstupné v deň predstavenia: 12 eur

Vynikajúcu bláznivú komédiu Muraya Schisgala "Láááska" si môžete pozrieť v pondelok 14. apríla 2014 o 19.00 hod v priestoroch NKD.

Vynikajúcu bláznivú komédiu Muraya Schisgala “Láááska” si môžete pozrieť v pondelok 14. apríla 2014 o 19.00 hod v priestoroch NKD.