Spravodajský portál racaweb.sk hľadá dobrovoľných prispievateľov pre zasielanie podnetov z lokalít Rača, Krasňany a Východné.

Ak máte zaujímavú fotografiu, informáciu alebo postreh, pošlite nám ju na adresu webraca@gmail.com. Zverejníme ich v rubrike Vaše tipy.

racaweb.sk

racaweb.sk

Vítané sú príspevky z oblasti športu, kultúry, školstva, životného prostredia, histórie (dobové zábery, kroniky, záznamy a pod), denného kolobehu obce, ale aj ucelené galérie fotografií v počte 7-10 záberov.

Takisto očakávame blogy reflektujúce na bežný život ľudí v našej mestskej časti.

V samostatnej rubrike radi predstavíme známych, úspešných či zaujímavých rodákov, ktorí stále žijú v Rači, Krasňanoch a Východnom, alebo sa presadili v zahraničí.

Redakcia si vyhradzuje právo príspevky neuverejniť, ako aj overiť totožnosť autorov. Na požiadanie autorov zverejníme príspevky pod pseudonymom alebo výnimočne aj bez zverejnenia mena.

Keďže portál racaweb.sk nie je komerčnou a zárobkovou aktivitou (inzercia a reklama slúžia na pokrytie technologických služieb, hostingu, správy domény atď.), zaslané príspevky nehonorujeme!

Adresa pre zasielanie príspevkov:
webraca@gmail.com